Kasko

Kasko aracınızı kaza, yanma, çalınmaya teşebbüs edilme, çalınma vb. durumlarda oluşabilecek zararları güvence altına alan isteğe bağlı bir tür sigortadır. Kasko yaptırarak, aracınızda oluşabilecek hasarların maliyetlerini geri alabilme imkanı sağlamış ya da kasko yaptırılan sigorta şirketine devretmiş olursunuz.

Kasko sigortası yaptırırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu ihtiyacınıza uygun doğru teminatların seçilmesidir. Kasko sigortası genel olarak çarpma, çarpılma, yanma ve çalınma ana teminatlarını içerir. Bunlarla birlikte deprem, terör, sel ve su baskını, ihtiyari mali mesuliyet, yurtdışı teminatı, manevi tazminat, cam kırılması, anahtar kaybı, mini onarım, ikame araç, asistans hizmetleri gibi diğer pek çok riskinizi de ek teminatlarla güvence altına alabilirsiniz.

Kasko poliçeleri alınan teminatlara göre çeşitlilik göstermemektedir. Ülkemizde genel olarak kullanılmakta olan Genişletilmiş kasko poliçesidir. Bununla birlikte belirli şartların sağlanması ile Mini Kasko, Aylık Kasko, Pert Kasko gibi ürün seçenekleri ile araçlarınız için teminatlar sağlanmaktadır.

Siz de bütçeniz için en uygun ve aracınız için en doğru teminatlarla hazırlayacağımız poliçeniz için telefon numaramızdan bizlerle iletişime geçebilir yada “teklif al” bölümünden bilgilerinizi paylaşıp sizi aramamızı sağlayabilirsiniz.

 

KASKO TEKLİFİ AL

Marca Sigorta Tüm Hakları Saklıdır © 2021